Wybrany wątek opinii
No tak to już jest jak jednocześnie się chleje, ćpa i z bronią po lesie lata...
Ciągłe układy i ścieżki ubeckie chyba nigdy się nie skończą, jak można takim ludziom wydawać pozwolenie na broń, przeciętny "szary" zdrowy na umyśle i ciele bez nałogu obywatel ma wielki problem by takie pozwolenie uzyskać a taka nowobogacka i niepokorna patologia nie ma z tym problemu.
Do moderacji
Odpowiedz
17
1
Rozumiem że piszesz z własnego doświadczenia
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Oczywiście te rewelacje będziesz w stanie wkrótce udowodnić przed sądem?
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@Aptekarz - Aptekarz znasz kolegę po fachu ?;)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Nie znasz się a się wypowiadasz.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Niestety ubeków już dawno nie ma a powielanie stereotypów o piciu i ćpaniu to uprawianie czystego populizmu ,Już od dawna nikt nawet nie marzy o wypiciu lub o środkach odurzających na polowaniu bo to się wiąże automatycznie z utratą pozwolenia na broń Jak czytam ten komentarz to nie mogę zrozumieć kto go napisał czy jakiś niedorozwój czy człowiek mściwy i zasistny
Do moderacji
Odpowiedz
2
1