UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hołota panoszące się po lasach ma prawo się panoszyć, jest coś takiego jak dzierżawa która płacą lasom państwowym , a tym samym stają się zarządcą tego terenu. Więc reasumując, holata staja się grzybiarze, którzy przeczesując lasy wypędzają zwierzynę i niszczą runo leśne, zapominając o tym że to oni są gośćmi w lesie, zostawiają tony śmieci butelek , niszczą drzewka, kradną choinki no bo przecież na stoisku tyle klasy trzeba zapłacić. Tak więc trzeba patrzeć obiektywnie na sytuację, a nie tylko ze swojego stołka.

Las