UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wypadek jak każdy. Rzadko się zdarza to naglasniany . Jak kierowca kogoś zabija autem to standard. Szczekają pseudoekolodzy .

Stachu

Anuluj