UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wypadek jak każdy. Rzadko się zdarza to naglasniany . Jak kierowca kogoś zabija autem to standard. Szczekają pseudoekolodzy .
Stachu
Wypadek jak każdy. Rzadko się zdarza to naglasniany . Jak kierowca kogoś zabija autem to standard. Szczekają pseudoekolodzy .
Stachu