Wybrany wątek opinii

I po co to ćpanie piszesz
Ooooo (2018.12.04)
Ćpun to Ty chyba jesteś. Alkoholik, pewnie tak ale do tego się nie przyznasz.
Polujący apsty (2018.12.05)
Oczywiście piszesz o sobie niedorajdo
Mysliwy (2018.12.05)
Nie obrażaj kto ci dał prawo gnojku do oceny wszystkich myśliwych kim ty niby jesteś?
el (2018.12.05)
O byś miał pojęcie co to jest łowiectwo. Nawet Jagiełło organizował wielkie Łowy przed 1410r.
Gość. (2018.12.05)
@Polujący apsty - jak pisze to znaczy że wie o czym - a przy takiej kasie jaką obracają na co dzień obaj to wszystko jest możliwe
111 (2018.12.05)
Jak jesteś ślepy,to oddaj broń do depozytu i skontaktuj się z Optykiem
Sympatyk polowań (2018.12.05)
Powrót do komentarzy