Wybrany wątek opinii
I po co to ćpanie piszesz
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Ćpun to Ty chyba jesteś. Alkoholik, pewnie tak ale do tego się nie przyznasz.
Do moderacji
Odpowiedz
1
6
Oczywiście piszesz o sobie niedorajdo
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Nie obrażaj kto ci dał prawo gnojku do oceny wszystkich myśliwych kim ty niby jesteś?
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
O byś miał pojęcie co to jest łowiectwo. Nawet Jagiełło organizował wielkie Łowy przed 1410r.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Polujący apsty - jak pisze to znaczy że wie o czym - a przy takiej kasie jaką obracają na co dzień obaj to wszystko jest możliwe
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Jak jesteś ślepy,to oddaj broń do depozytu i skontaktuj się z Optykiem
Do moderacji
Odpowiedz
1
1