44
30.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Hmm - wg ciebie zapewne ul. Partyzantów i sosnowa w Gdańsku leży na zad...? Przypomnę że jest tam jrg . Przypomnę też że są to okolice pomiędzy galera bałtycka a manhatanem
Jamaleg (2018.12.01)
Czas dojazdu teraz taki sam a po przeniesieniu ile będzie wynosił + 2-3 min.?
Jamaleg (2018.12.01)
@Jamaleg - Będzie robiona nowa rejonizacja i czasy dojazdów więc pewnie o tym nie pomyślałeś :) więc część rejonu jrg1 może mieć jrg 2 i odwrotnie
strażak (2018.12.01)
ale o so chodzi - jest czerwone pole do startu i lądowania balonu, którym będą przenoszone jednostki od razu na miejsce akcji - nie ma problema - a z drugiej strony nie lepiej postawic KMPSP w Jegłowniku albo w Kamienniku ?? Po co w centrum na obrzeżach
werny-chora (2018.12.01)

info

3  
  1
fajny tn parking na rowery.
(2018.12.01)

info

0  
  0
Straż Pożarną powinno sytuować się w miejscach, z których łatwo dojechać w różne zakątki miasta. Niestety wporze szytu rannego czy popołudniowego nie ma szans, by się przebić przez bema na sygnale, objazd grunwaldzką też nie ma sensu - zatkane żeromskiego, mickiewicza
try (2018.12.01)

info

5  
  2
słyszałem z dobrego żródła, że Bema od nowej strażnicy do Saperów ma być jednokierunkowa w stronę miasta.
(2018.12.01)
Jeśli to prawda to w takim przypadku powinni odblokować przejazd Kolejowa - Kossaka, bo jakbyśmy mieli takie koło robić przez grunwaldzką to masakra. Z drugiej strony na dzielni mieliby znacznie zwiększony ruch. Generalnie poroniony pomysł z lokalizacją Straży. Już lepiej na modrzewinie, nie ma problemów z korkami, albo gdzieś na mazurskiej, albo okolice legionow/czestochowska tam sa pola na wykorzystanie terenu
(2018.12.01)
Nie bójcie się o to jak strażacy dojadą do zgłoszenia dla mało spostrzegawczych nie widzieliście miejsc postojowych na rowery! ? No właśnie! Właśnie tymi pojazdami będą jeździć na akcje i nimi wszędzie przejadą sprawnie i bez problemu, sprawni i wysportowani chOpaki bo kto widział strażaka z dużym brzuchem i słabą kondycją :) poza tym chopaki wprawieni w dobrym poruszaniu się i kombinacjach co drugi to małorolny, koparkowy albo handlarz ;) przeprowadzą się z Bema to urząd skarbowy nie będzie im zaglądał w oczy jak swoje interesy kręcą bez podatków z których obywatele wypracowują im pensje. Poza tym słyszałem że mają dostać helikopter więc korki na łęczyckiej im nie straszne ;D
Rozpalony (2018.12.01)

info

3  
  2
Mądre słowa. Dla darmozjadów mają pieniądze to powinni tez znaleźć dla strażaków. Strażacy to ludzie którzy sie poświęcają i ryzykują życie żeby innym pomóc więc należy im sie i to najbardziej. Moc strażackich pozdrowień :)
Przyszły strażak :) (2018.12.01)