44
30.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Oczywiście nowa Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu jest potrzebna, ALE NIE W TYM MIEJSCU, chyba że mają być to same biura, lub mała JRG głównie do wypadków na drodze S7 i S22 I okolicznych pożarów.
(2018.12.02)

info

7  
  0
Brawo..optymizm górą????
Bogo (2018.12.02)
beznadziejnie jak nowy światowid
(2018.12.02)

info

0  
  0
poczekamy, zobaczymy, a potem poprosimy o nazwiska: i albo medale, albo po pale!
(2018.12.03)

info

0  
  0