A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oczywiście nowa Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu jest potrzebna, ALE NIE W TYM MIEJSCU, chyba że mają być to same biura, lub mała JRG głównie do wypadków na drodze S7 i S22 I okolicznych pożarów.
Brawo..optymizm górą????
beznadziejnie jak nowy światowid
poczekamy, zobaczymy, a potem poprosimy o nazwiska: i albo medale, albo po pale!