UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ale o so chodzi - jest czerwone pole do startu i lądowania balonu, którym będą przenoszone jednostki od razu na miejsce akcji - nie ma problema - a z drugiej strony nie lepiej postawic KMPSP w Jegłowniku albo w Kamienniku ?? Po co w centrum na obrzeżach
werny-chora