UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeśli to prawda to w takim przypadku powinni odblokować przejazd Kolejowa - Kossaka, bo jakbyśmy mieli takie koło robić przez grunwaldzką to masakra. Z drugiej strony na dzielni mieliby znacznie zwiększony ruch. Generalnie poroniony pomysł z lokalizacją Straży. Już lepiej na modrzewinie, nie ma problemów z korkami, albo gdzieś na mazurskiej, albo okolice legionow/czestochowska tam sa pola na wykorzystanie terenu