UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie bójcie się o to jak strażacy dojadą do zgłoszenia dla mało spostrzegawczych nie widzieliście miejsc postojowych na rowery! ? No właśnie! Właśnie tymi pojazdami będą jeździć na akcje i nimi wszędzie przejadą sprawnie i bez problemu, sprawni i wysportowani chOpaki bo kto widział strażaka z dużym brzuchem i słabą kondycją :) poza tym chopaki wprawieni w dobrym poruszaniu się i kombinacjach co drugi to małorolny, koparkowy albo handlarz ;) przeprowadzą się z Bema to urząd skarbowy nie będzie im zaglądał w oczy jak swoje interesy kręcą bez podatków z których obywatele wypracowują im pensje. Poza tym słyszałem że mają dostać helikopter więc korki na łęczyckiej im nie straszne ;D

Rozpalony