UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
słyszałem z dobrego żródła, że Bema od nowej strażnicy do Saperów ma być jednokierunkowa w stronę miasta.
słyszałem z dobrego żródła, że Bema od nowej strażnicy do Saperów ma być jednokierunkowa w stronę miasta.