UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ale o so chodzi - jest czerwone pole do startu i lądowania balonu, którym będą przenoszone jednostki od razu na miejsce akcji - nie ma problema - a z drugiej strony nie lepiej postawic KMPSP w Jegłowniku albo w Kamienniku ?? Po co w centrum na obrzeżach
werny-chora