44
30.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Obecna lokalizacja na Bema jest idealna. Wystarczy zburzyć obecna budowlę i na to miejsce wybudować nowoczesną strażnicę i tyle. Na Bema się nie sprawdzi. Oddać teren spowrotem wojsku bo nie mają gdzie ćwiczyć, a wojska będzie coraz więcej. Fort Tramp musi mieć dużo miejsca.
z.b. (2018.12.01)

info

11  
  5
Tata srata, ble, ble, ble wszystko źle. Oto zdolni, prawi i odpowiedzialni wszystko wiedzący elblążanie przystąpili do totalnej krytyki. To już jest nudne i przypomina narzekanie Stasia Pytalskiego. Martwicie się jak z nowej remizy strażacy dojadą do akcji. Wtedy będą jechać na sygnale trasą najbardziej efektywną, niekoniecznie przez Łeczycką czy Bema i wszyscy są w takim przypadku także zobowiązani do utworzenia ścieżki życia. Korki są w każdym mieście i jakoś nie uniemożliwiają służbom ratowniczym na dojazd do miejsca zdarzenia.
Bleblak (2018.12.01)
geniuszu stwórz drogę życia np na podjeździe na górkę na Bema czy też ogólne na Bema
(2018.12.01)
najlepsza lokalizacja jest Modrzewina. Do miasta dobry dojazd. Niedługo bedzie ekstra dojazd do eks 7.Co wiecej szukac. Tam na Łeczyckiej to policje ulokowac.
(2018.12.01)

info

5  
  6
Trzeba zebrać podpisy i oprotestować ta lokalizację
Elblążanin myślący (2018.12.01)

info

5  
  6
Wg jednego z komentujących o nicku strażak pod którym kryje się chyba swiniarski do jednostki ma przybyć dużo nowego sprzętu dla którego potrzeba garaży więc ja się zapytam o jakich nowych miejscach człowieku piszesz skoro na Bema jest 6 przelotowych garaży a na wizualizacji również jest po 6 bram garażowych , więc o co tu chodzi . Jeżeli chodzi o KMP policji to tak jak straż wyrzucacie chyba z własnej wygody z centrum tak by mieszkańcy mieli utrudniony dostęp zamiast np.przejąć teren po parkingu tam gdzie było kino zamechowskie i tam wybudować jedno skrzydło a później w miejscu obecnej KMP drugie skrzydło połączone tunelem podziemnym i nad ulicą . No cóż ale tu mnie takie decyzje nie mylą bo przecież co nie których myślenie boli , no i kolesie również muszą przejść ziemię by postawić tam swoje budynki
Jamaleg (2018.12.01)
Strażnica nowa powstanie a cisza czy nowe pojazdy i sprzet wreszcie trafi do Elbląga. Jak na razie to wszystko dla olsztyna i na mazury. Ten budynek powinien być większy i wyższy. Nadal cisza o budowie nowej komendy dla policji w Elblągu. A na ul. Bema powinno wrócić dyspozytornia-pogotowie ratunkowe zabrane przez olsztyn.
(2018.12.01)

info

6  
  0
@Jamaleg - Szanowny komentujący, nie jestem T. S. to po pierwsze, po drugie byłeś w JRG 1? jeśli chodzi o przelotowe garaże to chyba masz problemy ze wzrokiem, miedzy przodem a tyłem garaży jest różnica terenu, ześlizgi itd, poza tym szerokość bram garażowych i wysokość dla części pojazdów jest zbyt mała, wiec nie szczekaj jak nie masz pojęcia w temacie. Wypowiadasz się a nie wiesz jakim sprzętem dysponuje straż oraz jakim będzie. W dużych miastach typu Warszawa, Gdańsk, Łódź itd. są potężne korki, wąskie ulice i jakoś służby sobie radzą i są na czas. Jakby była możliwość to by była wybudowana komenda w obecnym miejscu. Wcześniejsze plany nie zakładały bazy sprzętowej oraz innych samochodów specjalistycznych. Ale oczywiście ty się lepiej znasz od pracowników, Powinieneś zostać Komendantem lub prezydentem miasta i byś rozwiązał wszystkie problemy, ale oczywiście każdy mądry przed monitorem o jak mówi przysłowie, "krowa, która dużo ryczy mało mleka daje" :). Zresztą nie trzeba być jasnowidzem i widać na projekcie, że obecna lokalizacja nie pomieści, wspinalni, komory ogniowej, dymowej oraz budynków komendy, jrg i bazy sprzętowej. Dowiedz się, doczytaj i dopiero wypowiedz.
strażak (2018.12.01)
Chyba wiem więcej niż tobie się zdaje . Czy przepisy nie mówią o tym że mają być przelotowe?. Nie neguję potrzeby nowej strażnicy jest na potrzebna natychmiast. Odwolujesz się do dużych miast i wskaż mi miasto które ma swoje strażnicę na peryferiach z pominięciem prawie centrum miasta? Jak takiego nie znam
Jamaleg (2018.12.01)
@Jamaleg - Oj chyba nie wydaje mi się, że wiesz :) np w Gdańsku większość jrg jest na uboczu, a jeśli chodzi o "centrum Elbląga" to, które to miejsce? bo jeśli mówisz o Hetmańskiej lub starym mieście to odległość z jrg 1 i jrg 2 jest podobna i czas dojazdu tak samo. Pozdrawiam
strażak (2018.12.01)