Tak ma wyglądać nowa komenda strażaków
(wizualizacja KM PSP Elbląg)
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu ogłosiła dzisiaj przetarg na budowę nowej strażnicy przy ul. Łęczyckiej. Zainteresowane firmy mogą zgłaszać swoje oferty do 17 grudnia. Zobacz wizualizacje.