UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jamaleg - Będzie robiona nowa rejonizacja i czasy dojazdów więc pewnie o tym nie pomyślałeś :) więc część rejonu jrg1 może mieć jrg 2 i odwrotnie

strażak

Anuluj