UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Straż Pożarną powinno sytuować się w miejscach, z których łatwo dojechać w różne zakątki miasta. Niestety wporze szytu rannego czy popołudniowego nie ma szans, by się przebić przez bema na sygnale, objazd grunwaldzką też nie ma sensu - zatkane żeromskiego, mickiewicza

try

Anuluj