UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Straż Pożarną powinno sytuować się w miejscach, z których łatwo dojechać w różne zakątki miasta. Niestety wporze szytu rannego czy popołudniowego nie ma szans, by się przebić przez bema na sygnale, objazd grunwaldzką też nie ma sensu - zatkane żeromskiego, mickiewicza
try