329
05.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Wykształcona - No widocznie wykształcenie nie idzie w parze z rozumem.
(2018.11.05)
Boże, i ta Dwojakowska, żenada!!! W szkole lepiej by się angażowała, a nie w polityce. Przykład dla uczniów niekoniecznie fajny
(2018.11.05)

info

4  
  0
I zaraz zaczną się podwyżki
(2018.11.05)
Najbardziej wkurzył mnie plakat Wilka w kapeluszu celującego do mnie z palca. Panie Wilk, to Polska, a nie USA. przestańcie marnie małpować ich pomysły bo one tu nic nie dają.
(2018.11.05)

info

8  
  2
Sasin ogłosił publicznie, że PiS zwyciężyło w wyborach. Gdyby p. Wilk zastanawiał się nad powodami swojego sromotnego zwycięstwa, niechże pomyśli o tym, kto namówił go na mistyfikacje z trzecim, uroczystym zapoczątkowaniem przekopu Mierzei Wiślanej. Wielki bukiet kwiatów niechże kupi temu, kto zasugerował wizytę i udział w tej szopce Kaczyńskiemu. .. Wszak Kaczyński to ulubieniec szerokiej publiczności. .. Z równą skutecznością p. Wilk mógłby zaprosić Macierewicza. .. Ze swadą opowiedziałby ten pobożny człowiek o resztkach, grasującego w Bażantarni, Werwolffu. I o tym jak Werwolff, przy pomocy panzerfausta, zestrzelił samolot zmierzający do Smoleńska. ..
kogar (2018.11.05)

info

4  
  0
Podwyżki to PIS razem z "dobrą zmianą", zaczął, nie pamiętasz historii ceny masła?
(2018.11.05)
No i ślizganie na Smoleńsku się powoli kończy drodzy PISowcy.
(2018.11.05)

info

5  
  2
Czekam aż Pan Wilk Publicznie pogratuluje zwycięzcy i publicznie uściśnie mu rękę. Tak też w USA robią !
wybor-ca (2018.11.05)

info

5  
  1
Brawo mieszancy Elblaga nie daliscie sie nabrac na slupki
(2018.11.05)

info

6  
  3
@Jacekk1 - Nie piszą wykrztałcenie tylko wykształcenie
(2018.11.05)