UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I co cieszycie się peowskie trolle? Zdrajcy ludzkiego rodzaju. Wam demokracja!? Won obrzydliwe dziady. Wku.........ny na maksa.


Anuluj