UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I co cieszycie się peowskie trolle? Zdrajcy ludzkiego rodzaju. Wam demokracja!? Won obrzydliwe dziady. Wku.........ny na maksa.
I co cieszycie się peowskie trolle? Zdrajcy ludzkiego rodzaju. Wam demokracja!? Won obrzydliwe dziady. Wku.........ny na maksa.