Wybrany wątek opinii

I co cieszycie się peowskie trolle? Zdrajcy ludzkiego rodzaju. Wam demokracja!? Won obrzydliwe dziady. Wku.........ny na maksa.
(2018.11.05)
idź walić głową w mur. Wkurzyliście ludzi i macie zapłatę, nic więcej.
(2018.11.05)
Powrót do komentarzy