Wybrany wątek opinii
I co cieszycie się peowskie trolle? Zdrajcy ludzkiego rodzaju. Wam demokracja!? Won obrzydliwe dziady.
Wku.........ny na maksa.
Do moderacji
Odpowiedz
4
12
idź walić głową w mur. Wkurzyliście ludzi i macie zapłatę, nic więcej.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3