UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@SaryPolak - Gdyby poszło więcej ludzi, Wilk pogrążył by się jeszcze bardziej. (cały wierny elektorat pis na pewno był).
@SaryPolak - Gdyby poszło więcej ludzi, Wilk pogrążył by się jeszcze bardziej. (cały wierny elektorat pis na pewno był).