UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tragedia-gratuluję Panu tego wianuszka nauczycielek-dyrektorek, te dopiero pomogą i doradzą, za 5 lat będzie sromotna klęska, jak Słonina w 2010 roku. Proszę pamiętać, że ludzie wiele oczekują, a ich niezadowolenie będzie straszne. Jakoś źle to widzę.


Anuluj