UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie jest tak, że większość jest zadowolona, tylko większość wybrała mniejsze zło. Elbląg jest zadłużony i żadna nowa władza cudów tutaj nie zdziała, ważne żeby obrać właściwy kierunek rozwoju, a efekty będą widoczne po latach.
Zen