Wybrany wątek opinii
Brawo Elbląg, nawet w w naszym mieście, gdzie zycie dla wielu nie jest lekkie. .. .. mieszkańcy powiedzieli PISowi NIE. .. , NIE DALI SIĘ NABRAĆ NA 500+ I INNE. .. .. JESTEM Z WAS DUMNY
Do moderacji
Odpowiedz
35
17
komu brawo bić? teraz zacznie się Armagedon i miasto to zdechnie.
Do moderacji
Odpowiedz
5
9
Ja mam nadzieję, że zdechnie w końcu wraz z tymi starymi trupami :-)
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
miasto "zdechnie"? Ty pewnie to pisowski katolik?
Do moderacji
Odpowiedz
8
4