Wybrany wątek opinii

Brawo Elbląg, nawet w w naszym mieście, gdzie zycie dla wielu nie jest lekkie. .. .. mieszkańcy powiedzieli PISowi NIE. .. , NIE DALI SIĘ NABRAĆ NA 500+ I INNE. .. .. JESTEM Z WAS DUMNY
(2018.11.04)
komu brawo bić? teraz zacznie się Armagedon i miasto to zdechnie.
(2018.11.04)
Ja mam nadzieję, że zdechnie w końcu wraz z tymi starymi trupami :-)
(2018.11.04)
miasto "zdechnie"? Ty pewnie to pisowski katolik?
ludzkipan (2018.11.04)
Powrót do komentarzy