A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
czysta formalność każdy Elblążanin zdawał sobie sprawę kto wygra już 2 tyg temu powinna być wygrana no ale wilk chociaż wydał pare groszy na plakaty itd haha pozdrawiam pijemy dziś szampana świetujemy!
miasto "zdechnie"? Ty pewnie to pisowski katolik?
A co ty chcesz świętować dalszy upadek miasta?
Prezes ze swoją świtą są to chorzy psychicznie, zawzięci ludzie, których się boję. Chcę przede wszystkim w spokoju wychować moje małe dzieci. Spokojnie pracować i żyć. W Elblągu z pracą nie mają kłopotu ludzie dobrze wykształceni, absolwenci dobrych uczelni. Brakuje np. inż. mechaników. W życiu żeby coś otrzymać, trzeba najpierw zainwestować w siebie. Skończyć dobrą uczelnię, a później iść do pracy. Moja mama, osoba bardzo dobrze wykształcona, od 4 lat mająca emeryturę, cały czas pracuje w swoim zakładzie. Nie chcą jej puścić z Jej zakładu. Bezrobotni niech mają pretensję do siebie.
@Gosc1 - Ciekawe ile masz lat? I za ile lat będziesz dziadkiem lub dziadem? To, że ma się 70+ i do tego nie należącym do pisu nie świadczy o tym iż się jest złym człowiekiem. Czasy jakie mamy teraz to świadczy Twoja wypowiedz.
No i podziękowali PIS'owi za zamknięcie MRG. ..
Urzekła mnie twoja historia, ale to w albo bujdy, albo układy zrobiły swoje.
@Gosc1 - Co takiś ponury? Życie przed tobą. .. .. daj na luz
W Elblągu Witold Wróblewski, w Sztutowie Robert Zielinski a w Krynicy Morskiej Krzysztof Swat. Delikatnie mówiąc żaden nie jest oredownikiem PRZEKOPU. Pisowska kiełbasa u nas nie działa. Czas zakopać temat PRZEKOPU