329
05.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
czysta formalność każdy Elblążanin zdawał sobie sprawę kto wygra już 2 tyg temu powinna być wygrana no ale wilk chociaż wydał pare groszy na plakaty itd haha pozdrawiam pijemy dziś szampana świetujemy!
(2018.11.04)
miasto "zdechnie"? Ty pewnie to pisowski katolik?
ludzkipan (2018.11.04)
A co ty chcesz świętować dalszy upadek miasta?
Gosc1 (2018.11.04)
Prezes ze swoją świtą są to chorzy psychicznie, zawzięci ludzie, których się boję. Chcę przede wszystkim w spokoju wychować moje małe dzieci. Spokojnie pracować i żyć. W Elblągu z pracą nie mają kłopotu ludzie dobrze wykształceni, absolwenci dobrych uczelni. Brakuje np. inż. mechaników. W życiu żeby coś otrzymać, trzeba najpierw zainwestować w siebie. Skończyć dobrą uczelnię, a później iść do pracy. Moja mama, osoba bardzo dobrze wykształcona, od 4 lat mająca emeryturę, cały czas pracuje w swoim zakładzie. Nie chcą jej puścić z Jej zakładu. Bezrobotni niech mają pretensję do siebie.
JanL. (2018.11.04)
@Gosc1 - Ciekawe ile masz lat? I za ile lat będziesz dziadkiem lub dziadem? To, że ma się 70+ i do tego nie należącym do pisu nie świadczy o tym iż się jest złym człowiekiem. Czasy jakie mamy teraz to świadczy Twoja wypowiedz.
(2018.11.04)
Oczywistą oczywistością jest to, że wilk od jutra będzie jeszcze raz liczył głosy.
Balbina. (2018.11.04)

info

5  
  2
No i podziękowali PIS'owi za zamknięcie MRG. ..
MieszkaniecE-g (2018.11.04)
Urzekła mnie twoja historia, ale to w albo bujdy, albo układy zrobiły swoje.
Gosc1 (2018.11.04)
@Gosc1 - Co takiś ponury? Życie przed tobą. .. .. daj na luz
(2018.11.04)
W Elblągu Witold Wróblewski, w Sztutowie Robert Zielinski a w Krynicy Morskiej Krzysztof Swat. Delikatnie mówiąc żaden nie jest oredownikiem PRZEKOPU. Pisowska kiełbasa u nas nie działa. Czas zakopać temat PRZEKOPU
Mierzejak (2018.11.04)