UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To nie jest tak, że większość jest zadowolona, tylko większość wybrała mniejsze zło. Elbląg jest zadłużony i żadna nowa władza cudów tutaj nie zdziała, ważne żeby obrać właściwy kierunek rozwoju, a efekty będą widoczne po latach.

Zen