UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W I turze wyborów W Elblągu ponad 70proc wyborcow to osoby 65+. Więc o czym my gadamy. Poza tym ile z tych osób była związana czynnie z PZPR? Elbląg zawsze był czerwony, głosował na SLD. Ci ludzie ciągle jeszcze żyją. Czy oni poszli zagłosować za zmianami w Elblągu? Oni nie chcą żadnych zmian, a sanatorium. Zobaczcie ile zawsze jest protestów dziadków przy każdej inwestycji! No i mamy dom spokojnej starości w Elblągu.
Gosc1