UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To ze pis przegral to super, to ze pech ze wygral wrobel to 2 sprawa, może on nie jest az tak tragiczny tylko wizerunek psuja mu przyd...
To ze pis przegral to super, to ze pech ze wygral wrobel to 2 sprawa, może on nie jest az tak tragiczny tylko wizerunek psuja mu przyd...