UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To ze pis przegral to super, to ze pech ze wygral wrobel to 2 sprawa, może on nie jest az tak tragiczny tylko wizerunek psuja mu przyd...


Anuluj