329
05.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@turban - a pier*****j się w ten głupi turban:P
mieszkaniec-mieszaniec;) (2018.11.04)
Brawo Elblazanie!!!!
Trrrr (2018.11.04)
Czy teraz zgadzają się głosy p. Prószakowi?
JAFO (2018.11.04)
I ty się z tego cieszysz?
Gosc1 (2018.11.04)
Coś tam także zżera komórki i u pisowych. .. u jednych widac, a u drugi nie. .. .tylko po czynach ich, ,poznacie, ,. ..
(2018.11.04)
to już wyjeżdżaj....pedzikiem
wyborcaWW (2018.11.04)
A tak ładnie słupki wkopywali....
:)))))) (2018.11.04)

info

30  
  5
Zacytuję sam siebie. " Ja zaś Panu Wilkowi obiecuję, że nie wygra tej drugiej tury. Przykro mi, masz Pan BANa na to miasto. Sorry. " Widzisz? Obiecałem. A TERAZ WON. Acha. I nie waż się jeździć wiaduktem, jedź sobie na około. Twoja błazenada spotkała się z twardą ścianą. Jedź sobie do Jarka, poskarż się. Mamy to w d***e, dotarło? I sam sobie zapłać drożej za paliwo, w tym za opłatę emisyjną. No w końcu byłeś ZA. A my przeciw. Pamiętaj.
mieszkaniec-mieszaniec;) (2018.11.04)

info

27  
  10
@turban - bo w tym Elblągu to ku. .. i złodzieje :-)
(2018.11.04)
@Elektorwyklęty - Coś ty szaleju się napił? A może pisowych trzeba, ,leczyć, ,?
(2018.11.04)