UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mam nadzieję, że kara dla czerwonego elbąga nadejdzie. Nogi prezesa już nigdy nie powinny dotykać elbląskiego szamba, a myśli rządu omijać winny cały ten region tzw. Polski północnej. Jaka to Polska pokazał już plebiscyt w 1920 roku, a teraz to się tylko potwierdza. Czekam na program repatriacyjny Morawieckiego, by te 36% Polaków mogło się przenieść do prawdziwej Polski na Podkarpacie.
Elektorwyklęty