UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieję, że kara dla czerwonego elbąga nadejdzie. Nogi prezesa już nigdy nie powinny dotykać elbląskiego szamba, a myśli rządu omijać winny cały ten region tzw. Polski północnej. Jaka to Polska pokazał już plebiscyt w 1920 roku, a teraz to się tylko potwierdza. Czekam na program repatriacyjny Morawieckiego, by te 36% Polaków mogło się przenieść do prawdziwej Polski na Podkarpacie.
Elektorwyklęty