Wybrany wątek opinii

brak esbeckich emerytur tak zabolał ten PRL-owski Elbląg??
Benek2 (2018.11.04)
Skoro mieszka ich tu 72proc, stąd ten wynik.
Gosc1 (2018.11.04)
Powrót do komentarzy