UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przynajmniej Wilk był zapowiedzią zmian,. Wybór Wróbla to kolejne 5 lat tego co było. A co było i jest każdy wie kto tu mieszka.
Gosc1
Przynajmniej Wilk był zapowiedzią zmian,. Wybór Wróbla to kolejne 5 lat tego co było. A co było i jest każdy wie kto tu mieszka.
Gosc1