A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja pracuję fizycznie na najniższym stopniu w firmie już 1,5 roku najniższa wypłata neeto jaką otrzymałem w tym okresie było 2800 PLN z jedną sobotą w pracy i nadgodzin 3, najwyższą jaką otrzymałem to prawie 4800 PLN z czterema sobotami i 10 nadgodzin. Ale najlepiej pracować za 2 000 PLN netto i obwiniać wszystkich, zwolnij się i szukaj gdzie zarobisz więcej a nie dorabiasz gościa który Cię wykorzystuje.
I dobrze, że bez łopaty bo zaraz by asfalt zajumali jak słupek :D
Mało bystry jesteś.
Lato tutaj niewiele zmieni. Chdzi o rondo które w tym momencie jest poza s7. A że droga nowa, zjazd nie skończony a kierowcy nieogarnieci i i korki na razie są
Mało bystry jesteś. To rondo jest w tym momencie poza s7. A że droga nowa, zjazd nie skończony, kierowcy nieogarnieci to i korki na razie się tworzą.
@ksamol - Na Zaolzie napadli po I Wojnie Swiatowej Czesi, pry cyzm dopuscili sie morderstw na naszych jeńcach. Potem po skardze do Ligi narodów mialo byc referendum. Polska bedac pod sciana zgodzila sie na oddanie Zaolzia bez referendum w zamian za przepuszczenie transportow z bronia, do ktorych z reszta nigdy nie doszło bo Czesi jednak je zablokowali. Czyli to był rewanż za to co zrobili Czesi.
A ja się cieszę.
Trzeba bylo otwierax a nie teraz marudzisZ.ale tacy sa neudacznycy
@nowaS7 - Platforam i owszem zostawiła po sobie nie zapłacone nalezności polskim podwykonawcom.
Z dużym uznaniem dla poziomu treści komentarzy obywateli "elblongów. Nowa S7 nie pomoże wam bo z tym poziomem trudno będzie wam znalezć zatrudnienie w trójmiejskich wymarzonych firmach.
Otworzyli ale już uprzątnąć kamyków z drogi to im sie nie udało ciekawe ilu osobom te kamyki uszkodziły szybę tak jak mi.