Wybrany wątek opinii
czrny dzien dla elblaskich januszy byznesu z willami fontannami ze swiatelkami i reklamami w TVN24 a placacymi grosze.
Do moderacji
Odpowiedz
37
8
Trzeba bylo otwierax a nie teraz marudzisZ.ale tacy sa neudacznycy
Do moderacji
Odpowiedz
0
0