Wybrany wątek opinii
Ja mam prawie 7demka brutto więc nie pitol tu bzdur.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Ja pracuję fizycznie na najniższym stopniu w firmie już 1,5 roku najniższa wypłata neeto jaką otrzymałem w tym okresie było 2800 PLN z jedną sobotą w pracy i nadgodzin 3, najwyższą jaką otrzymałem to prawie 4800 PLN z czterema sobotami i 10 nadgodzin. Ale najlepiej pracować za 2 000 PLN netto i obwiniać wszystkich, zwolnij się i szukaj gdzie zarobisz więcej a nie dorabiasz gościa który Cię wykorzystuje.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2