UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mało bystry jesteś. To rondo jest w tym momencie poza s7. A że droga nowa, zjazd nie skończony, kierowcy nieogarnieci to i korki na razie się tworzą.
Pawlik
Mało bystry jesteś. To rondo jest w tym momencie poza s7. A że droga nowa, zjazd nie skończony, kierowcy nieogarnieci to i korki na razie się tworzą.
Pawlik