UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mało bystry jesteś. To rondo jest w tym momencie poza s7. A że droga nowa, zjazd nie skończony, kierowcy nieogarnieci to i korki na razie się tworzą.

Pawlik

Anuluj