UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mało bystry jesteś. Lato tutaj niewiele zmieni. Chdzi o rondo które w tym momencie jest poza s7. A że droga nowa, zjazd nie skończony a kierowcy nieogarnieci i i korki na razie są

Pawlik

Anuluj