UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mało bystry jesteś. Lato tutaj niewiele zmieni. Chdzi o rondo które w tym momencie jest poza s7. A że droga nowa, zjazd nie skończony a kierowcy nieogarnieci i i korki na razie są
Pawlik
Mało bystry jesteś. Lato tutaj niewiele zmieni. Chdzi o rondo które w tym momencie jest poza s7. A że droga nowa, zjazd nie skończony a kierowcy nieogarnieci i i korki na razie są
Pawlik