A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Juz widze ten exodus wlasciciele czyli"dziady elblaskie" wiekszosc po podstawówkach ewentulnie zawodówkach, sra sie jak nigdy. ..
Co wy teraz zrobicie?? kto wam bedzie skakal za grosze??
widzę, że sie zlałeś w gacie:)))hehhehe
czyli jednak wszystko ruszyło!!!:)
Ćpuny dilerzy to 3/4 kibiców . Reszta porzadni ludzie jak jesteś z wyspy to też należysz do nich .
Je.. . .ne dziiiiiaaaady
dziiiiiiaaaady i ich wd......włazy