A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Smutne to, że ta droga powstała dopiera teraz a nie 15 lat temu. Portfele i zdrowie Elblążan wyglądałyby zupełnie inaczej.
-najniższa+ pod stołem( jak zachorowałeś miałeś pecha:(
-brak bhp: zapylenie, wypadki, chemia i to wszystko w oczach i na skórze
-no i te zaj.. warunki:( brak toalet, miejsca na jedzenie nie mowiac o braku ogrzewania)
Po tylu latach niektórzy to ludzkie wraki, ale "dziady" na bmw czy merola w leasingu zawsze miały!!!
Piłsudzki uprzedził natarcie. .. Gdyby tego nie zrobil, pisałbyś cyrylicą i wpierdzielał cebulę popijając wódą:)
Gratulacje dla pracowników, którzy robili na tej budowie! DZIĘKUJĘ (nie księży, czy polityków)
Odpowiadam temu co się nawet nickiem nie podpisał! Ja nie pieprzę, ja wiem, a ty dalej wierz, że ziemia jest płaska, bo taki twój poziom!
@ASWYMIATA - To ci przypomnę. .Obraz madonny na Jasnej Górze to obraz podpieprzony z jednej z cerkwi przez polskich rycerzyków po napaści na Ruś. Cerkiew oczywiście spalili - tak jak trzeba. Napaść na Zaolzie tuż przed wojną? To harcerze zrobili?
Dobrze, że jezdnia szeroka to się wszyscy do zdjęcia zmieścili. Nawet pan poseł Krasulski.
@ASWYMIATA - Nawet w swojej obronie nie wolno łamać przekazań Boga.
Zaraz cofnięcie się do 1410:) napisałem ponad 200 lat
ksamol a słyszałeś matole o ludobójstwie Polaków na Zaolziu? Poczytaj trochę zanim zaczniesz się wypowiadać. ..
ASWYMIATA - A 1938 gdy Niemcy zajęli Czechosłowację?
Poza tym trudno na kogoś napadać jak się nie istnieje - Zabory