95
31.10.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Smutne to, że ta droga powstała dopiera teraz a nie 15 lat temu. Portfele i zdrowie Elblążan wyglądałyby zupełnie inaczej. -najniższa+ pod stołem( jak zachorowałeś miałeś pecha:( -brak bhp: zapylenie, wypadki, chemia i to wszystko w oczach i na skórze -no i te zaj.. warunki:( brak toalet, miejsca na jedzenie nie mowiac o braku ogrzewania) Po tylu latach niektórzy to ludzkie wraki, ale "dziady" na bmw czy merola w leasingu zawsze miały!!!
misiekszlifierz (2018.11.01)

info

3  
  0
Piłsudzki uprzedził natarcie. .. Gdyby tego nie zrobil, pisałbyś cyrylicą i wpierdzielał cebulę popijając wódą:)
ASWYMIATA (2018.11.01)

info

0  
  1
Gratulacje dla pracowników, którzy robili na tej budowie! DZIĘKUJĘ (nie księży, czy polityków)
(2018.11.01)

info

5  
  0
Odpowiadam temu co się nawet nickiem nie podpisał! Ja nie pieprzę, ja wiem, a ty dalej wierz, że ziemia jest płaska, bo taki twój poziom!
Siasiustasiu (2018.11.01)
@ASWYMIATA - To ci przypomnę. .Obraz madonny na Jasnej Górze to obraz podpieprzony z jednej z cerkwi przez polskich rycerzyków po napaści na Ruś. Cerkiew oczywiście spalili - tak jak trzeba. Napaść na Zaolzie tuż przed wojną? To harcerze zrobili?
ksamol (2018.11.01)
Dobrze, że jezdnia szeroka to się wszyscy do zdjęcia zmieścili. Nawet pan poseł Krasulski.
Mlody1 (2018.11.01)

info

3  
  1
@ASWYMIATA - Nawet w swojej obronie nie wolno łamać przekazań Boga.
rrrrrr (2018.11.01)
Zaraz cofnięcie się do 1410:) napisałem ponad 200 lat
Aswymiata (2018.11.01)

info

1  
  0
ksamol a słyszałeś matole o ludobójstwie Polaków na Zaolziu? Poczytaj trochę zanim zaczniesz się wypowiadać. ..
Soter (2018.11.01)

info

0  
  0
ASWYMIATA - A 1938 gdy Niemcy zajęli Czechosłowację? Poza tym trudno na kogoś napadać jak się nie istnieje - Zabory
(2018.11.01)

info

1  
  1