Wybrany wątek opinii
Platforma zbudowała a pisiorki urządzają festę. A wilk bez łopaty ???
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
Budowa trwa od 2015 końca, akurat jak pis zaczął rządzić.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
@Realista1 - Przygotowanie inwestycji to co najmniej 3 lata jeżeli nie więcej. .. .a jak się dołoży hamowanie pisowskie to nawet i 10 lat. .. patrz obwodnica metropolitalna trójmiasta i S6! Tak więc nie ma tu niczego do zawdzięczenia pisowym!
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
I dobrze, że bez łopaty bo zaraz by asfalt zajumali jak słupek :D
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@nowaS7 - Platforam i owszem zostawiła po sobie nie zapłacone nalezności polskim podwykonawcom.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0