Wybrany wątek opinii

Platforma zbudowała a pisiorki urządzają festę. A wilk bez łopaty ???
nowaS7 (2018.10.31)
Budowa trwa od 2015 końca, akurat jak pis zaczął rządzić.
Realista1 (2018.10.31)
@Realista1 - Przygotowanie inwestycji to co najmniej 3 lata jeżeli nie więcej. .. .a jak się dołoży hamowanie pisowskie to nawet i 10 lat. .. patrz obwodnica metropolitalna trójmiasta i S6! Tak więc nie ma tu niczego do zawdzięczenia pisowym!
troll2018 (2018.10.31)
I dobrze, że bez łopaty bo zaraz by asfalt zajumali jak słupek :D
Pijak (2018.11.01)
@nowaS7 - Platforam i owszem zostawiła po sobie nie zapłacone nalezności polskim podwykonawcom.
(2018.11.02)
Powrót do komentarzy