UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@ksamol - Na Zaolzie napadli po I Wojnie Swiatowej Czesi, pry cyzm dopuscili sie morderstw na naszych jeńcach. Potem po skardze do Ligi narodów mialo byc referendum. Polska bedac pod sciana zgodzila sie na oddanie Zaolzia bez referendum w zamian za przepuszczenie transportow z bronia, do ktorych z reszta nigdy nie doszło bo Czesi jednak je zablokowali. Czyli to był rewanż za to co zrobili Czesi.
HvvK