Wybrany wątek opinii
Karabiny i armaty święca równiez po to by sie bronić!!!
Geniuszu nie pamietam zeby Polska na kogos napadła?? w naszej ponad 200 letniej historii i tez księża świecili, w 38 i 39 podobnie jak mielismy sie bronic przed niemcami. ..
Wystarczy miec skonczona podstawówkę zeby to wiedzieć, naprawdę:)
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@ASWYMIATA - Święcą, by zabijać. Bo do czego innego one służą. Polska nigdy nikogo nie napadła a Piłsudski wschód, potem dopiero Ruscy kontratakowali i sławna Bitwa Warszawska była. No nie :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@ASWYMIATA - To ci przypomnę. .Obraz madonny na Jasnej Górze to obraz podpieprzony z jednej z cerkwi przez polskich rycerzyków po napaści na Ruś. Cerkiew oczywiście spalili - tak jak trzeba. Napaść na Zaolzie tuż przed wojną? To harcerze zrobili?
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@ASWYMIATA - Nawet w swojej obronie nie wolno łamać przekazań Boga.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@ksamol - Na Zaolzie napadli po I Wojnie Swiatowej Czesi, pry cyzm dopuscili sie morderstw na naszych jeńcach. Potem po skardze do Ligi narodów mialo byc referendum. Polska bedac pod sciana zgodzila sie na oddanie Zaolzia bez referendum w zamian za przepuszczenie transportow z bronia, do ktorych z reszta nigdy nie doszło bo Czesi jednak je zablokowali. Czyli to był rewanż za to co zrobili Czesi.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0