Wybrany wątek opinii
Nie rozumiem. Przecież dzisiaj został otwarty cały, 40-sto kilometrowy główny pas ruchu Elbląg - Gdańsk, czyli S7.Skąd na "eSce" rondo?!? O_o
Do moderacji
Odpowiedz
16
14
z Twojego chorego łba są te ronda, idź do lekarza
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@kierowcaNieRajdowca - Obejrzyj sobie wizualizację a dostąpisz oświecenia.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Mało bystry jesteś. To rondo jest w tym momencie poza s7. A że droga nowa, zjazd nie skończony, kierowcy nieogarnieci to i korki na razie się tworzą.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0