Wybrany wątek opinii

Nie rozumiem. Przecież dzisiaj został otwarty cały, 40-sto kilometrowy główny pas ruchu Elbląg - Gdańsk, czyli S7.Skąd na "eSce" rondo?!? O_o
kierowcaNieRajdowca (2018.10.31)
z Twojego chorego łba są te ronda, idź do lekarza
Psychiatraas (2018.10.31)
@kierowcaNieRajdowca - Obejrzyj sobie wizualizację a dostąpisz oświecenia.
hd (2018.10.31)
Mało bystry jesteś. To rondo jest w tym momencie poza s7. A że droga nowa, zjazd nie skończony, kierowcy nieogarnieci to i korki na razie się tworzą.
Pawlik (2018.11.01)
Powrót do komentarzy