Policjanci podsumowują weekend

13
17.09.2018
Policjanci podsumowują weekend
Elbląscy policjanci w czasie weekendu interweniowali 164 razy. W ich trakcie wylegitymowali 385 osób i zatrzymali 2 osoby poszukiwane. Do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego przewieźli 23 osoby. Policjanci z ruchu drogowego przeprowadzili wśród kierujących ponad 500 badań trzeźwości. Zatrzymano 3 nietrzeźwych kierujących.
Pierwszym był 44-latek kierujący fiestą. Policjanci zatrzymali go w Żurawcu. Badanie alkotestem wykazało nieco ponad… 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna dalej nie pojechał. Jego auto odholowano na policyjny parking.
   Inny to pasłęczanin, który kierował passatem a zatrzymany do kontroli został przy ul. Bohaterów Westerplatte. Wynik badania w tym przypadku to 0,84 promila.
   Najmniejszy wynik bo 0,52 promila miał mężczyzna zatrzymany wczoraj około południa przy ul. Saperów. Będzie on odpowiadał za przestępstwo z art. 178a Kodeksu Karnego ponieważ zawartość alkoholu przekroczyła 0,5 promila.
   Wszyscy wymienieni odpowiedzą teraz przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności.
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a na starówce jak piją tak piją i mają w d. .pie ze to wstyd np. zalatwiac potrzeby fizlologiczne na oczach turystów a co tam taka atrakcja elblaga w formie, niestety zadna z tych interwencji nie odbyłą sie na starym miescie, a zule jaby sie mnozyli bo i panny ze dwie sie pojawiły nasze misssss z laweczki pod bankomatem
mieszkaniecstarego (2018.09.17)
@mieszkaniecstarego - Może czas zmienić naszą E. Policję?
(2018.09.17)
Straż miejska ma wolne
(2018.09.17)

info

1  
  0
mieszkaniecstarego kto ci każe mieszkać w sektorze miasta gdzie jest najwięcej knajp i klubów nocnych ? Wyprowadź się do Próchnika będziesz miał spokój.
Fiszbina (2018.09.17)

info

3  
  1
fiszbina jak nie umiesz czytac ze zrozumieniem to sie nie wypowiadaj, ja nie narzekam na knaipy czy restauracje, narzekam jak mi pod oknem chleją i sikaja, zygaja i i rózne inne zombiii ludzkie od rana do wieczora i co gorsza nikt z tym nic nie robi, no chyba ze tobie to pasuje to bedziemy sie różnic
mieszkaniecstarego (2018.09.17)

info

2  
  2
S? już za wulgarni i za natr?tni wywieźdz ich gdzieś albo do pracy z nimi niech sprz?tają miasto,a policja i straż ich nie tyka bo nic z nich nie maj? tyko kłopot i smröd nie ma co takich źałować bo oni sami chcą tak żyç zawsze na wyrwe goniç ich,są bardziej potrzebuj?cy ludzie ale oni maj? honor
(2018.09.17)
A na Ogólnej co było? Dokładnie o 0:00 leciały szyby, śmietniki i wiata przystankowa. Czemu nikt o tym nie napisze, że zobaczyć tam patrol to graniczy z cudem
Elbląg (2018.09.18)
@Elbląg - Napisałeś " zobaczyć tam patrol to graniczy z cudem" - Ale tu w internecie jest ich pełno !!! I to właśnie woła do wysokiego o pomstę do nieba !!!
(2018.09.18)
Kiedyś "niebieskich ptaszków" wywozili do kopania rowów na żóławach
(2018.09.18)
A jednego ptaszka rzeczywiście powinni wywieźć do kopania rowów na Żuławach !!!!
szarywrobelek (2018.09.18)

info

0  
  0