UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

fiszbina jak nie umiesz czytac ze zrozumieniem to sie nie wypowiadaj, ja nie narzekam na knaipy czy restauracje, narzekam jak mi pod oknem chleją i sikaja, zygaja i i rózne inne zombiii ludzkie od rana do wieczora i co gorsza nikt z tym nic nie robi, no chyba ze tobie to pasuje to bedziemy sie różnic

mieszkaniecstarego