UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A na Ogólnej co było? Dokładnie o 0:00 leciały szyby, śmietniki i wiata przystankowa. Czemu nikt o tym nie napisze, że zobaczyć tam patrol to graniczy z cudem
Elbląg
A na Ogólnej co było? Dokładnie o 0:00 leciały szyby, śmietniki i wiata przystankowa. Czemu nikt o tym nie napisze, że zobaczyć tam patrol to graniczy z cudem
Elbląg