UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A na Ogólnej co było? Dokładnie o 0:00 leciały szyby, śmietniki i wiata przystankowa. Czemu nikt o tym nie napisze, że zobaczyć tam patrol to graniczy z cudem

Elbląg

Anuluj