UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mieszkaniecstarego kto ci każe mieszkać w sektorze miasta gdzie jest najwięcej knajp i klubów nocnych ? Wyprowadź się do Próchnika będziesz miał spokój.

Fiszbina

Anuluj