UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mieszkaniecstarego kto ci każe mieszkać w sektorze miasta gdzie jest najwięcej knajp i klubów nocnych ? Wyprowadź się do Próchnika będziesz miał spokój.
Fiszbina
mieszkaniecstarego kto ci każe mieszkać w sektorze miasta gdzie jest najwięcej knajp i klubów nocnych ? Wyprowadź się do Próchnika będziesz miał spokój.
Fiszbina