Wybrany wątek opinii

A na Ogólnej co było? Dokładnie o 0:00 leciały szyby, śmietniki i wiata przystankowa. Czemu nikt o tym nie napisze, że zobaczyć tam patrol to graniczy z cudem
Elbląg (2018.09.18)
@Elbląg - Napisałeś " zobaczyć tam patrol to graniczy z cudem" - Ale tu w internecie jest ich pełno !!! I to właśnie woła do wysokiego o pomstę do nieba !!!
(2018.09.18)
Powrót do komentarzy