Wybrany wątek opinii

S? już za wulgarni i za natr?tni wywieźdz ich gdzieś albo do pracy z nimi niech sprz?tają miasto,a policja i straż ich nie tyka bo nic z nich nie maj? tyko kłopot i smröd nie ma co takich źałować bo oni sami chcą tak żyç zawsze na wyrwe goniç ich,są bardziej potrzebuj?cy ludzie ale oni maj? honor
(2018.09.17)
Kiedyś "niebieskich ptaszków" wywozili do kopania rowów na żóławach
(2018.09.18)
Powrót do komentarzy