Wybrany wątek opinii
S? już za wulgarni i za natr?tni wywieźdz ich gdzieś albo do pracy z nimi niech sprz?tają miasto,a policja i straż ich nie tyka bo nic z nich nie maj? tyko kłopot i smröd nie ma co takich źałować bo oni sami chcą tak żyç zawsze na wyrwe goniç ich,są bardziej potrzebuj?cy ludzie ale oni maj? honor
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Kiedyś "niebieskich ptaszków" wywozili do kopania rowów na żóławach
Do moderacji
Odpowiedz
1
0