UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
fiszbina jak nie umiesz czytac ze zrozumieniem to sie nie wypowiadaj, ja nie narzekam na knaipy czy restauracje, narzekam jak mi pod oknem chleją i sikaja, zygaja i i rózne inne zombiii ludzkie od rana do wieczora i co gorsza nikt z tym nic nie robi, no chyba ze tobie to pasuje to bedziemy sie różnic
mieszkaniecstarego