Wybrany wątek opinii

a na starówce jak piją tak piją i mają w d. .pie ze to wstyd np. zalatwiac potrzeby fizlologiczne na oczach turystów a co tam taka atrakcja elblaga w formie, niestety zadna z tych interwencji nie odbyłą sie na starym miescie, a zule jaby sie mnozyli bo i panny ze dwie sie pojawiły nasze misssss z laweczki pod bankomatem
mieszkaniecstarego (2018.09.17)
@mieszkaniecstarego - Może czas zmienić naszą E. Policję?
(2018.09.17)
Może czas wyprowadzić się na wieś.. Cisza spokój..
(2018.09.18)
Powrót do komentarzy