Wybrany wątek opinii
a na starówce jak piją tak piją i mają w d. .pie ze to wstyd np. zalatwiac potrzeby fizlologiczne na oczach turystów a co tam taka atrakcja elblaga w formie, niestety zadna z tych interwencji nie odbyłą sie na starym miescie, a zule jaby sie mnozyli bo i panny ze dwie sie pojawiły nasze misssss z laweczki pod bankomatem
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@mieszkaniecstarego - Może czas zmienić naszą E. Policję?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Może czas wyprowadzić się na wieś.. Cisza spokój..
Do moderacji
Odpowiedz
1
0